Mieszkania na sprzedaż - Rąbin

Funkcjonalność i komfort

Inwestycja ta zakłada budowę sześciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu. Będą to obiekty wykonane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów gwarantujących odpowiednie wyciszenie każdego z pomieszczeń, a także bardzo dobre ocieplenie lokali. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej, idealnie dopasowanej stolarki okiennej oraz drzwiowej, lokatorzy proponowanych przez nas mieszkań na sprzedaż na inowrocławskim Rąbinie będą mogli liczyć na duże oszczędności związane z obniżeniem kosztów ogrzewania.


Szeroki wybór

Oferowane przez firmę Alstal Dom cztero-kondygnacyjne, jednoklatkowe budynki, wyposażone zostaną w windę umożliwiającą szybką komunikację między piętrami. Cała inwestycja przewiduje stworzenie 172 mieszkań o najróżniejszej powierzchni wynoszącej od 34 m² do nawet 79 m². Każdy z proponowanych lokali posiada rozmaity rozkład pomieszczeń gwarantujący wysoką wygodę użytkowania. Dodatkowo, zapewniono 90 miejsc postojowych dla samochodów osobowych na parkingu zewnętrznym oraz 91 w podziemnych halach garażowych.

Więcej niż mieszkania

Osiedle Rąbin Park to jednak nie tylko komfortowe mieszkania na sprzedaż w Inowrocławiu, ale również świetnie zagospodarowane tereny zielone wokół budynków. W ramach całej inwestycji przewidziano między innymi place zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe oraz miejsca sprzyjające integracji lokatorów.

Wysoki standard wykończenia

Proponowane przez Alstal Dom mieszkania na sprzedaż na osiedlu Rąbin Park w Inowrocławiu to przede wszystkim pewność wysokiego standardu każdego lokalu. Dlatego też, mając na uwadze najnowsze trendy i obowiązujące normy w budownictwie, dbamy o to, aby były wykończone dokładnie i solidnie. Chcemy, aby nasi klienci mogli żyć w miejscu, które zachowa swój estetyczny wygląd przez wiele lat.

Inwestycja na dekady

Lokale na sprzedaż na osiedlu Rąbin Park oferowane przez Alstal Dom to gwarancja wielu lat bezpiecznego użytkowania każdego z pomieszczeń

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ