14 Targi Mieszkaniowe w Bydgoszczy - ZAPRASZAMY

14.10.2015

Bydgoskie Targi Mieszkaniowe, skierowane są do wszystkich zainteresowanych zakupem nowego i używanego mieszkania i domu. To właśnie na targach, w jednym miejscu i w jednym czasie można zapoznać się z szeroką ofertą mieszkaniowych nowości oraz deweloperskich premier przygotowanych do sprzedaży na terenie Bydgoszczy i najbliższych okolic. Zamiast przeglądania wielu ogłoszeń prasowych i internetowych lub wizytowania kolejnych biur sprzedaży, warto odwiedzić targi mieszkaniowe, na których będzie można wybrać, zarezerwować i kupić wymarzone mieszkanie lub dom.

Targi mieszkaniowe to także okazja do poznania najciekawszych ofert sprzedaży, często w promocyjnych cenach, przygotowanych specjalnie dla klientów targowych. Obok deweloperów i biur nieruchomości na targach zaprezentują się również banki i instytucje finansowe oferujące kredyty, w tym z dopłatami w programie „Mieszkanie dla Młodych”. Będą również firmy z ofertami urządzeń i wyposażenia oraz firmy doradcze, projektowe, a także stoisko Urzędu Miasta Bydgoszczy z przedstawicielami wydziału administracji budowlanej.

Wszystkich odwiedzających Targi Mieszkaniowe zapraszamy również do udziału w seminariach, podczas których w sobotę 17 października – szczegółowo omówione zostaną wszystkie zmiany w rządowym programie „Mieszkanie dla Młodych” jakie nastąpiły od września, natomiast w niedzielę 18 października – zapraszamy na blok tematów poświęconychwtórnemu rynkowi nieruchomości – m.in. wynajmowi mieszkań, wyłączności na sprzedaż, powinnościom pośrednika oraz bezpiecznemu i korzystnemu kupowaniu mieszkań na tym rynku.

Targi będą także okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów, którzy dyżurować będą w sobotę 17.10. w godzinach od 11:00 do 15:00 w stoisku nr 11. Tym razem porad związanych z tematyką mieszkaniową udzielać będą: radca prawny Joanna Siluk oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału PSRWN. Na miejscu czynny będzie bufet z ofertą smacznych zakąsek, posiłków i napojów.
Jesienne Targi Mieszkaniowe 17 i 18 października, w godz. 10:00 -17:00, hala Artego. Wstęp bezpłatny. Więcej informacji i szczegółowy program na stronie: www.sawo.pl.

14 Targi Mieszkaniowe – Jesień 2015 – program seminariów:

Sobota – 17 października – sala seminaryjna na terenie targów – box nr 24, godz. 12:00 – 13:30
Dopłaty do kredytów w programie Mieszkanie dla Młodych po zmianach ustawy – doradcy finansowi OPEN FINANCE Bydgoszcz.

Niedziela – 18 października:

godzina 11:00
Jak przygotować mieszkanie do wynajmu, aby było to opłacalne – czyli dużo o home stagingu, a temat powinien zainteresować właścicieli mieszkań nie tylko na wynajem.

godzina 12:00
Wyłącznie wyłączność – nie bać się, tylko podpisywać – coś dla sprzedających, wyjaśnimy i rozwiejemy wiele obiekcji i wątpliwości o umowach sprzedaży na wyłączność.

godzina 12:45
7 kroków do własnego M – jak korzystnie, szybko i bezpiecznie nabyć mieszkanie na rynku wtórnym – poradnik dla kupujących o czym trzeba pamiętać, by ten cel osiągnąć.

godzina  13:30
Czego należy oczekiwać od pośrednika w obrocie nieruchomościami i jak wybrać najlepszego?
Wykłady dnia prowadzi – Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 20122), prezes bydgoskiej delegatury Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami, dyrektor biura nieruchomości w Bydgoszczy, czynny zawodowo pośrednik.

Dyżury eksperta:

Sobota – 17 października od godziny 11:00 do 15:00 – stoisko nr 11
radca prawny Joanna Siluk  oraz rzeczoznawcy majątkowi – Bydgoskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości