Ruszy budowa nowego osiedla!

06.10.2015

"Osiedle Rąbin Park zlokalizowane zostanie przy ul. 59 Pułku Piechoty nieopodal alei 800-lecia Inowrocławia.

"Naszym zamysłem było stworzenie miejsca oddalonego od centrum miasta, które daje mieszkańcom możliwość odpoczynku i relaksu, ale zapewnia też łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych obiektów użyteczności publicznej – Piotr Piątek Dyrektor Zarządzający Alstal Dom"

 

W skład Osiedla Rąbin Park wejdzie sześć estetycznych, nowoczesnych bloków budowanych z uwzględnieniem najnowszych trendów i technologii oraz z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.Każdy z budynków będzie miał cztery kondygnacje, jedną klatkę schodową, windę oraz komórki lokatorskie. Łącznie na osiedlu przewidziano 172 mieszkania o powierzchni od 34 do 79 metrów kwadratowych.

"Zapewniamy 91 miejsc w podziemnych halach garażowych oraz 90 miejsc postojowych dla samochodów osobowych na zewnętrznym parkingu."

Osiedle będzie posiadało pełną infrastrukturę: place zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe oraz miejsca sprzyjające integracji mieszkańców.

Inwestor – Alstal Dom ( wchodzący w skład Grupy Kapitałowej Alstal) – gwarantuje wysoką jakość materiałów oraz dbałość o szczegóły wykończenia. Zapewniamy w pełni profesjonalne doradztwo projektowe i wsparcie w uzyskaniu finansowania.

Mieszkania dostępne w cenie od 3850 zł/m2 z możliwością udziału w Programie MDM.

Realizacja inwestycji podzielona została na trzy etapy, z czego zakończenie budowy dwóch pierwszych budynków składających się na Etap 1, przewidziane jest na czerwiec 2017 rok."