Duże mieszkania z rabatem do 10 000 zł

12.07.2017

Duże mieszkanie? Tak jest, to się sprawdza!

Duże mieszkanie ma wszystkie zalety niewielkiego, jednorodzinnego domu, a jednocześnie pozbawione jest jego wad. Zapewnia komfort życia kilkuosobowej rodzinie i jest idealne pod wynajem.

Posiadanie dużego mieszkanie ma cały szereg zalet. Owszem, nieduże lokum jest przytulne, dużo łatwiejsze do urządzenia, jednak jeśli miałaby w nim pomieścić się kilkuosobowa rodzina, komfort życia zdecydowanie spada.

Na zakup dużego mieszkania często decydują się ci, którzy myślą też o budowie lub kupnie niewielkiego domu. Dlaczego lepiej wybrać spore mieszkanie niż dom? Wydawałoby się, że nakłady inwestycyjne w jedno i drugie przedsięwzięcie są na podobnym poziomie, a jednak nic bardziej mylnego. Zakup mieszkania, nawet o znacznej powierzchni, najczęściej jest mniej wymagający finansowo od budowy domu. Kolejną zaletą jest o wiele mniejszy wkład czasu i wysiłku w inwestycję – urządzenie dużego mieszkania kosztuje znacznie mniej i czasu, i pieniędzy, niż urządzenie domu.

Duże mieszkania mają dodatkową zaletę: poszczególne pokoje można w nich aranżować na potrzeby poszczególnych domowników, podobnie jak w jednorodzinnym domu. Trzyosobowa rodzina może w takim mieszkaniu urządzić pokoje dla każdego z domowników, a oprócz tego znajdzie się także miejsce na sypialnię dla rodziców, a być może i garderobę. Każdy z domowników będzie miał miejsce do pracy i wypoczynku, z zachowaniem intymności. A gdy rodzina będzie chciała się spotkać, służyć może ku temu salon, na który łatwo przysposobić w dużym mieszkaniu któryś z pokoi.

Jednym słowem: spore mieszkanie ma wszystkie zalety niedużego domu, a jednocześnie pozbawione jest jego wad (koszty, nakłady pracy, cena).

Spore mieszkanie wydaje się być również dobrym wyborem dla ludzi, którzy mają świadomość, że ich sytuacja może ulegać gwałtownym zmianom – w razie przeprowadzki, na przykład, jego sprzedaż nie powinna nastręczyć większych problemów. Kolejnym plusem jest to, że takie duże mieszkanie można łatwiej wynająć, co przyniesie kolejne źródło stałego dochodu. 

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę cenową na duże mieszkania. Szczegóły pod numerem telefonu 571 313 032