WAKACYJNE PROMOCJE NA OSIEDLU RĄBIN PARK

23.06.2017

Ostatnie mieszkania na osiedlu Rąbin Park. Dla kupujących - doskonałe promocje

Wciąż jeszcze są wolne mieszkania w blokach na eleganckim, nowoczesnym osiedlu rodzinnym Rąbin Park. Właśnie skończyliśmy tę inwestycję i uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie. Dla klientów, chcących kupić takie mieszkanie, przygotowaliśmy szereg niespodzianek.

Dla wszystkich, chcących kupić wygodne, jasne, przestronne, nowoczesne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, mamy świetną wiadomość: wciąż jeszcze są wolne mieszkania w dwóch blokach na naszym osiedlu rodzinnym Rąbin Park. Ale uwaga - trzeba się spieszyć z decyzją, to już ostatnie wolne lokale.

Z okazji zakończenia inwestycji przygotowaliśmy dla Państwa specjalne promocje. Od 23 czerwca do 31 sierpnia każdy klient, który będzie chciał kupić mieszkanie, może dostać rabat na start, w wysokości 5 tysięcy złotych. Inną promocją (do wyboru, promocje nie łączą się) jest możliwość otrzymania od nas gratisowego projektu wykończenia mieszkania. Trzy pierwsze osoby, które kupią mieszkania, dostaną od nas w prezencie miejsca postojowe na zewnątrz budynku.

 Warto zwrócić uwagę, że jesteśmy jedyną inwestycją budowlaną w Inowrocławiu, w której można kupić mieszkanie za pomocą kredytu MDM. Co to oznacza - szerzej napiszemy na naszej stronie internetowej już niebawem.

Osiedle rodzinne Rąbin Park jest idealną inwestycją także dla tych osób, które inwestują w nieruchomości, kupując mieszkania pod wynajem. Rąbin Park to lokale w pełni przygotowane, gotowy produkt w stylu "kup i wynajmij od ręki".

A więc  -zapraszamy. Gdzie się będzie Wam tak dobrze mieszkało, jak tu? To najlepsze miejsce do życia pod inowrocławskim słońcem dla całej rodziny.