Konkurs Osiedla Rąbin Park rozstrzygnięty. 5 tys. zł trafi do pani Joanny

12.06.2017

Kilkaset osób wzięło udział w sobotnim konkursie, zorganizowanym przez Osiedle Rodzinne Rąbin Park, w ramach Dni Inowrocławia. Do wygrania było 5 tys. zł - trzeba było tylko dokończyć hasło, promujące mieszkanie na Osiedlu Rąbin Park.

Tuż po godzinie 16 na płcie lotniska pojawiły się nasze hostessy, którym rozdawały konkursowe kupon. Do godziny 20 rozdały je kilka tysięcy, odpowiadając na zainteresowanie mieszkańców miasta naszym konkursem. Aby wziąć udział w losowaniu, trzeba było dokończyć zdanie " "Fajnie jest mieszkać na Osiedlu Rąbin Park, bo…" Liczba słów potrzebnych na dokończenie tekstu nie była ograniczona niczym, poza wyobraźnią uczestników.

Okazało się jednak, że wyobraźnia uczestników konkursu była wręcz nieograniczona. Wśród dziesiątek bardzo dobrych prac, wielu wręcz znakomitych, były i te wybitne. Jury miało spory problem z  wyborem najlepszej pracy, jednakże po gruntownym namyśle postanowiło nagrodzić  kartkę Pani Justyny (imię i nazwisko do wiadomości organizatorów konkursu). Oprócz rozwinięcia zdania - "Fajnie jest mieszkać na Osiedlu Rąbin Park, bo… tu rodzina i przyjaciele… Udogodnień mamy wiele!" – zwyciężczyni przyozdobiła pracę wierszem i  wymownym rysunkiem.

Przekazanie czeku nastąpiło podczas Dni Inowrocławia, na scenie. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy!

Fotorelacja