5 tysięcy złotych w konkursie organizowanym przez Osiedle rodzinne Rąbin Park

08.06.2017

Jak w prosty sposób, bez wysiłku, zarobić 5 tysięcy zł.? Wystarczy wziąć udział w konkursie, który organizuje Rąbin Park w rozpoczynające się właśnie Dni Inowrocławia.  Należy tylko dokończyć zdanie, dlaczego "fajnie jest mieszkać na Osiedlu Rąbin Park".

Osiedle rodzinne Rąbin Park – to  bezpieczne, komfortowe miejsce do życia, powstające w sercu zielonego Inowrocławia. Czy można chcieć więcej? Można. Można do tak pięknego mieszkania wygrać 5 tysięcy złotych. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie. Warunkiem jest WYŁĄCZNIE wypełnienie konkursowego kuponu.

Zasady są proste, a ogłosiliśmy je podczas konferencji prasowej, organizowanej przez miasto Inowrocław w związku z nadchodzącymi Dniami Inowrocławia. Bo też i z Dniami Inowrocławia związany jest nasz konkurs. 

W najbliższą sobotę, 10 czerwca, od godz. 16 - 20 na terenie lotniska podczas miejskiej  imprezy, nasze hostessy będą  rozdawał wszystkim chętnym kupony konkursowe ze zdaniem, które trzeba będzie dokończyć:  "Fajnie jest mieszkać na Osiedlu Rąbin Park, bo…" Liczba słów potrzebnych na dokończenie tekstu - nieograniczona niczym, poza wyobraźnią uczestników.

O godz. 20 zakończmy zbieranie kuponów do konkursowej urny, a następnie zbierze się jury i jeszcze tego samego wieczoru (około godz. 20.30) nazwisko zwycięzcy zostanie ogłoszone ze sceny.

A zatem - powodzenia i do zobaczenia!