Ustronny czar
Bliskość miasta

To ekskluzywny 3-kondygnacyjny budynek z windą, posiadający 14 lokali mieszkalnych, położony w spokojnej dzielnicy na terenie Parku Solankowego, w sąsiedztwie terenów zielonych i licznych ścieżek spacerowych.

  • 3 kondygnacje nadziemne + 1 podziemna (usługi z zakresu medycznego, fizjoterapii, spa)
  • komórki lokatorskie
  • winda
  • 14 mieszkań
  • powierzchnia od 38,9 do 96,6 m²
  • ogród dla mieszkańców

W harmonii ze światem

Klasyczny w stylistyce, zrewitalizowany i wykonany z najwyższej jakości materiałów usytuowany przy ulicy Daszyńskiego w Inowrocławiu, idealnie wpasowuje się klimat i charakter Parku Solankowego.


Zdrowie i Relaks

Bliskość terenów rekreacyjno-wypoczynkowych daje możliwość uprawiania licznych sportów na świeżym powietrzu i sprawia, że jest to idealne miejsce dla całej rodziny. Dodatkowych atrakcji dostarczają pobliskie Tężnie, Ogrody Papieskie, Termy Inowrocławskie, Pijalnia Wód Mineralnych oraz Palmiarnia.

Ekskluzywne mieszkania

W ofercie mieszkania o powierzchni od 38,9 do 96,6 m² z ogrodem dla mieszkańców. Przestronne pokoje, otwarte aneksy kuchenne oraz specjalnie zaprojektowana stolarka okienna i drzwiowa podkreślają prestiżowy charakter inwestycji.

Piękno, Wygoda i Bezpieczeństwo

Wykorzystane rozwiązania pozwalają na przemyślaną i estetyczną aranżację wnętrz. Ogrodzony teren inwestycji daje poczucie większego bezpieczeństwa, a bliskość infrastruktury miejskiej sprawia, że odczujemy komfort z jej korzystania.

Zastosowanie wysokiej jakości produktów i doświadczenie firmy Alstal sprawia, że nasze mieszkania to inwestycje na wiele lat